Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék vásárolni 1 suzukit....

Szeretnék vásárolni 1 suzukit. Külfödi papíros igy 200000ft forgalomba helyezés esetén 240000Ft-ért tudom elhozni. Nekem utána még le kel müszaki vizsgáztatnom+átíratás? Mi a tehendőm megéri megvenni? Amugy 2001-es évjárat nagyon szép állapotban.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem forgalomba helyezni csak műszaki vizsgával lehetséges.Az átírás jöhet még rá neked plussz költségként.

Ha valóban megtudod venni 240ezerért magyar rendszámmal,forgalmival akkor megéri szerintem.A 2001 évjárat már az utolsók között van,mert 2003-ig gyártották.Tehát már egy kiforrott,megbízható konstrukció.Nekem 2002-es van és nagyon szeretem.soha nincs semmi baja és olcsón fenntartható,kis fogyasztású,igazi válság autó.Ráadásul az általad megvásárolni kívánt autó külföldön futott,nem a magyar kátyús utakon.Tehát valószínűleg jobb állapotban van,mint ha ittenit vennél.

2012. jan. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!