Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SKODA OCTAVIA RS SKODA OCTAVIA...

SKODA OCTAVIA RS SKODA OCTAVIA 1.8 Turbo RS (benzin) 2003/4 -es évjárat,165 000 km Kiváló állapotban van 1 700 000-az irányára! MEGÉRI?

Figyelt kérdés
ABS (blokkolásgátló), ASR (kipörgésgátló), állítható kormány, bőr belső, centrálzár, digitális klíma, elektromos ablak (elöl-hátul), fedélzeti komputer, függönylégzsák, fűthető ablakmosó fúvókák, fűthető szélvédő, fűthető tükör, fűthető ülés, immobiliser, indításgátló, könnyűfém felni, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, oldallégzsák, riasztó, sportfutómű, sportülések, szervokormány, színezett üveg, tempomat, utasoldali légzsák, ülésmagasság állítás, vezetőoldali légzsák.
2012. jan. 23. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megéri. Ha letudod alkudni 1 millió 6-ra, akkor főleg. Nagyon jó autók az Octavia RS-ek, nem fogsz bennük csalódni. De mutatnál egy képet róla??
2012. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
2012. jan. 23. 18:48
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ha ezaz, akkor én nem biztos, hogy megvenném a helyedben. Elejét alaposan megnézve szerintem törve volt és kissé kopott a belsőtér, lehet vissza van tekerve. És kereskedő árulja. Már ez nem kecsegtet túl sok jóval. Vidd el egy szerelőműhelybe és jó alaposan nézesd át.

2012. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nah, közben jött is a link. Hát egyre gondolunk! :D
2012. jan. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy mennyi ezeknek a fogyazstása átlagos vezetési / papás / túrjad neki stílusban?
2012. jan. 23. 18:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha óvatosan vezeted, 9-10 litert simán megfogod vele etetni mindenképpen, ha meg tolod neki, mert hát végül is RS-ről van szó, akkor egy 12-13 literrel is simán számolhatsz. De tényleg vidd el autószerelőhöz, nézesd át az utolsó csavarig az egészet. Gyönyörű szép autó, meg nagyon kedvező, épp ez nekem a gyanús.
2012. jan. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

nagyon szépen thanks!


még van egy piros [link]


mondjuk ez sem rossz

2012. jan. 23. 19:05
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha tanácsolhatom, inkább magánszemélyest nézz!
2012. jan. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 TK válasza:
Szerintetek ez kamu? Beszéltem a kereskedővel, azt mondta, szeretné elnyomni az autókat, manapság nem sokan vesznek, azért ennyi. Hát... Én kicsit félek tőle, de nagyon jó vétel lehetne elvileg. Mit gondoltok? Sürgős lenne!
2012. febr. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TK válasza:
És itt a link is: [link]
2012. febr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!