Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meyle márkáju tárcsát és...

Meyle márkáju tárcsát és betétet vennék ismerivalaki milyen a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:

mihez?


lassan, érthetően...olvashatóan...

2012. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi omega elsöféktárcsa( 2.5 b 170 le )meyle márkáju német utángyártott, érdekelne a tapasztalat más autoknál is aki használt ilyen fajtát?
2012. jan. 27. 09:04
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig lengőkar szilentbe meg "kutyacsont"-ba vettem Meyle-t, de féktárcsát nem vennék csak valami nívósabbat.Nemrég cseréltem tárcsát meg betéteket ami nekem eddig nagyon bejött az a Ferodo tárcsa Ferodo betétekkel hátul meg Brembo dob Jurid pofákkal.
2012. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pont ezért kérdeztem mert szilentekben és gömbfelyben tudom hogy nivos kiváncs lettem volna tárcsa milyen lehet mert nem megyek sokat csak, sokmindent kell cserélnem és kellenne sporolni többek között lengökar szilenteket meg tárcsákat és betéteket, köszönöm a válaszod.
2012. jan. 30. 14:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Nézd én megértem hogy spórolni szeretnél én is így voltam egy időben aztán mikor pl az olcsó szar kerékcsapágy(Optimal, ilyet ne vegyél semmibe) 10 hónapot se bírt akkor rájöttem nem éri meg hosszútávon az olcsóbb a másik meg hogy a fékkel nem játszunk életek múlhatnak rajta.Jó igaz én könnyen vagyok mert 40% kedvezményem van az Unixban:)
2012. jan. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

tudom én is igy vagyok hogy hosszu távon csak lassan tankolni is meggondolom szerinted melyik a sorrend minőségben TRW,FERRODO BREMBO JURID TEXTÁR,ZIMERRMAN, mert ezek kb egy árban vannak a ZS+U NÁL, nekem azt mondta az elado ha olcsobb meyle vagy delphi elöbb kopik el mongyuk 70 ezer hejett 50 ezer attol függ hol jársz én ezt 5 évalatt vezetem le jelenleg válaszodra kiváncsi vagyok.

mongy szilent márkákat mit vegyek pdl:febi ,lömfeder,meyle stb optimált vettem egy kutyacsontot de mikor megláttam azt a heggeesztést mint két gyufafej többet ilyet nem csak hát a boltos aztmodta nincs rá panasz.

2012. febr. 1. 10:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Boltosoknak ne higyj hülyék tudom mert én is ebbe dolgoztam csak nekem a szakmám is ez.Szilentbe jó a Meyle abból van "erősített" is erre HD van írva de a Lemförder az igazi vagy ugye a gyári csak hát az drága.Tárcsába ne vegyél Brembot mert az utcai szar(viszont fékdobot vehetsz az már jó).Tárcsát szerintem Ferodo,Zimmerman ezek jók én a sajátomba Ferodo tárcsát vettem Ferodo betétekkel.De betétet érdemesebb Textart venni ez ugyanis "puhább" tehát a tárcsa nem fog annyira kopni,én azért vettem Ferodo betétet mert nem volt akkor Textar.De minőségben egyébként ugyanaz.Kutyacsontba pedig Moog,Lemförder ezek jók.
2012. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM A VÁLASZAID IGY FOG TÖRTÉNNI ÉN IS A FERRODORA GONDOLTAM MERT MOST 21000 VOLNA A ZS+U NÁL HOZZÁ GONDOLTAM UGYAN EZT A MÁRKA BETÉT A SZILENT MEG NYILVÁN LÖMFERD LESSZ KÖSZI MÉGEGYSZER!!!
2012. febr. 4. 14:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2012. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!