Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy Simson hengerén a...

Ha egy Simson hengerén a kipufogó nyílást meg növeljük akkor számíthatok teljesítmény növekedésre?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

nem!


kétüteműnél veszélyes a gyári nyílást variálni, még egy picit is...talán, ha csiszolnál rajata, mondjuk négyszázassal, hogy fényes legyen, ne a durva gyári ragya......rengeteget variáltunk mi is, de csak ezzel nem lehet semmit elérni...a tuning az macerásabb...


a helyzet az, hogy a széria szimók nagyon "kivannak" találva...

2012. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
NEM!
2012. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a segitséget
2012. jan. 27. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehezebben indulna és alacsony fordulaton dadogna.

magas fordulaton jobban számít a gyors gázkiáramlás. Az az igazság sok értelme nincs nagyobbra csiszolni/fúrni a gázkiömlőt egy 50ccm kismotornak. A karburátor tökéletesítésével sokkal több erőt érsz el.

2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
magasabb fordulatszám tartományban igen, ezt hívják egyébként power szelepnek
2012. jan. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyári "N"-es hengerben volt egy kis fojtás: a kipufogó oldalon a hüvely kb. 3 mm vastagságban belelóg az öntvény kipufogó nyílásába. Na ezt, de csak ezt érdemes kiköszörülni.
2012. jan. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zömbik zoárd válasza:
van egy simsonom és egyszer el vittem meg fúratni és ott helyben ki köszörülték a kipu.nyílásom nagyobbra és az alumíniumban található kis fojtás ként szolgáló dudort és mikor össze raktam nagyon szépen muzsikált szép volt a hangja a kipufogóm az ilyen házi tuning: file:///C:/Users/Dani/Documents/zozi/373992_136881643106180_1385030195_n.jpg ezáltal a módosítás után olyan szépen ment jól gyorsult jobban vette a alapot gyújtásom megszakítós szóval nekem jobb lett :D
2012. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!