Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Behorpadt a yamaha jog rr lc...

Behorpadt a yamaha jog rr lc típusu robogómon két helyen a kipufogó. Eddig 80 al ment most 65 el a horpadások okozhatnak ekkora teljesítmény romlást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 18:22
 1/6 anonim válasza:
Attól függ hogy mekkora az a horpadás mert behorpadhatott úgy gogy többet fojt a kelleténél és azért a "teljesítmény romlás"
2010. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem ha nagyobb a horpadás akkor cseréld, mert nem használ neki, egyszer én is igy jártam
2010. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
dehogy cserélem elviszem akrosszériáshoz az kihuzatja
2010. márc. 14. 19:21
 4/6 anonim ***** válasza:
hát naon nagy horpadás kel ahoz h ennyit romoljon a teljesitmény szal sztem nem eza fö baja az is lehet h van vmi más baja és ez horpadás csak olaj a tüzre de azért szedezsd ki a horpadást utánna majd meglátod.
2010. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

horpadás elött nagyon jó volt 50 el akármeik erdei meredeken felfelé vagy azsfaltos úton domnak fölfelé

mostmeg maximum 35 el megy fel

2010. márc. 14. 21:25
 6/6 anonim ***** válasza:
A kétütemű motorok menetteljesítményében sokkal nagyobb szerepe van a folytásnak, mint a négyüteműnél. Majdnem biztos, hogy attol megy gyengébben. Nekünk viszont sült el fordítva is: tesóm elesett a krosszmotorjával, és behorpadt a kipuff. Sokkal jobban ment utána :)
2010. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!