Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék a közeljövőben...

Szeretnék a közeljövőben venni egy yamaha TDR-t. Úgy éri meg jobban, ha egy félroncsot veszek, de felújítom, vagy ha egy jót drágán, vagy egy közepeset, amin majd moderálok kicsit?

Figyelt kérdés
szerintem,ha veszek egy közepes állapotút, kicsit rendbetetetem, az úgy nem rossz, viszont,ha veszek egy félroncsot(ami pl nem indul, stb),akkor jobban járok, ha felújíttatom,vagy nagyon drágán jönnék ki belőle?(sztem igen).
2012. jan. 27. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
simsont érdemes venni olyat ami nem indul, főleg nagymamától, ezeket az újakat már nem
2012. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
125-ös motort szeretnék, NDK-sok kizárva, inkább dolgozok suli mellett,hogy legyen egy jó motorom,drágábban,mint azok.Simsonom amúgy most is van, nagyon jó állapotú, de megbízhatatlanok.
2012. jan. 27. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Háát ha van elég kes akkor mehet a magasabb árú motor, mert azért ha már törődést igényel a motor akkor az nem jelent valami jót...

Úgy vegyél roncsot, hogy legyenek hozzá alkatrészek is!! Ha gyári új alkatrészekkel hozod rendbe akkor biztos hogy drágábban jössz ki, ráadásul fényezés se 1ft, de van arra is lehetőség, hogy ilyeneket eleve tuning alkatrésszel nyomj tele... de ezek egyáltalán nem ajánlatosak, mert mondja pl. háát csak gyertya miatt nem indul, és kiderül, hogy hiányzik kuplung, stb...

2012. jan. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megmondom őszintén, a legjobban attól félek,hogy megveszek egy teljesen jót,semmi baja látszólag és kiderül,hogy 15-öt eszik 100-on... na az elég szomorú lenne, bár szakértelem van ismerősi körben,de fene akar új porlasztó után rohangálni,ha nem beállítási gond..(mi miatt fogyaszthat egy jó működő motor sokat? porlasztó, meg gyújtás?:D)
2012. jan. 30. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!