Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem: Nissan GT-R...

Mex11 kérdése:

Melyiket vegyem: Nissan GT-R vagy Porsche 911 Turbo S?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 16:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem csak azért mondom a Porschet, mert németautó-párti vagyok, hanem azért is, mert ha megnézed az igazi teszteket róluk (valamelyik nevesebb német vagy angol tesztre gondolok) akkor az esetek döntő többségében a Porschet hozzák ki győztesnek. Bár árba a Nissan jóval olcsóbb...
2012. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nissan sokkal jobb. Akárhány Top Gear tesztet nézel, amit a GT-R-el csinálnak, mind hihetetlenül teljesít.
2012. jan. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy kamu-e a kérdés vagy sem, egy biztos: sportautót emocionális indíttatásból vesz az ember, nem észérvek alapján. Porsche lehet, hogy drágább, de emoció, tradíció, presztízs, szerethetőség tekintetében egy más kategória, nem lehet együtt említeni a kettőt. Nekem azért is hihetetlen a kérdés maga, mert akinek futja ilyesmire (lehetsz az Te is), annak azért már kikristályosodott véleménye van az ilyen kifinomult "férfijátékszerek" ügyében, mint a:

-sportkocsi

-hajó

-óra

-milyen sportklubba jár

stb stb.


Ha tényleg tanácsot kérsz és meg is engedheted magadnak, akkor csakis Porsche. Turbóm nem, de négy másik fajta Porsche nekem már volt, sőt van is. Nem hencegek, de megszállottja vagyok a Porschéknak. Tehát ha most én invesztálnék, biztos azt venném. Persze tudni kell a Porschét is "viselni", mint egy márkás öltönyt. Egy Porsche a gazdájáról nem csak azt árulja el, hogy meg tudta venni, hanem egyfajta kifinomult, a műszaki értékeket tisztelő ízlésvilágot, stílusérzéket is. Úgyhogy ez nem az indexelés nélküli kapkodós flikkflakkolásra való.

2012. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!