Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond, ha a Nissan...

Mi lehet a gond, ha a Nissan Almerám kiegyenlítő tartályából mindig a minimum szintre csökken a folyadék?

Figyelt kérdés
Akárhányszor szinte a max.-ig öntöttem mindig lecsökken a min. szintre. Ez mitől van? Probléma ez?
2012. jan. 19. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:

persze,hogy probléma,

-vagy elcsöpizik valahol a víz,

-vagy a motor eszi meg,

de,mindakettőnek a végére szoktunk járni,hogy ne így legyen

2012. jan. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem akkor csinált ilyet az autóm amikor hengerfejes lett.
2012. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az is lehet, h nem lett normálisan légtelenítve legutoljára!
2012. jan. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem talán legegyszerűbb megoldás van-e rá?
2012. jan. 19. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha hosszabb parkolás után nincs alatta tócsa:

Ha fehéresen füstől ( jól láthaan, nem csak a katalizátor párája) akkor oda megy el a víz. Ha meleg motornál leveszed az olajbetöltő fedelés, és nem tiszta olajos, hanem karamelles akkor hengerfejes.

Gondolom más is ad majd pár tippet, mit érdemes megnézni, ha mindet kizártad, akkor lehet tényleg csak rosszul volt lelégtelenítve.

2012. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, igen fehéresen szokott "füstölni" vagyis leginkább ugye hidegen ami a katalizátor miatt természetes viszont az olajbeöntő nyílást érdemes megnéznem hátha az a baja bár inkább ne adj isten=)! Remélem azért még másoktól is kapok tippeket és köszönöm!
2012. jan. 19. 13:57
 7/7 anonim válasza:
Szia! Figyeld van e alatta folt..vízfolyás...lehet cső repedés a bilincseknél...vízpumpa tömítetlensége..kiegyenlítőtartály csatlakozócsöve is el szokott repedni...no ezek a kisebb gondok...ha hengerfejes akkor is el tűnik a víz...olajbetöltő ragacsos nyúlós bevonatot kap..mint a karamella..vagy nem volt normálisan légtelenítve a rendszer...de az idővel,ha után töltöd feltelik.
2016. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!