Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a megbízható budapesti...

Melyek a megbízható budapesti használtautó-kereskedések?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :) !!! Azt is megírhatjátok, h hová ne menjek :)
2012. jan. 28. 23:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha magánszemélytől veszel autót azt is ugyanúgy be lehet hitelezni. Elgurultok egy nepperhez és kész.

Segíteni fog mivel óriásit kaszál egy-egy hitelezésen!

2012. febr. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Lui_ válasza:

Szerintem meg vehetsz nyugodtan kereskedőnél, azt néz meg hogy a cég régebb óta létezzen, ne évente hozzanak létre másikat a garanciális problémák miatt.

Amúgy szavatosság jár, azt hiszem 1 év használtautókra, nem összekeverendő a garanciával.

Ja és fgyelj arra hogy a kereskedőtől vedd, ne ilyen előző tulaj által kitöltött adásvételi legyen. Nekik névre kell venni, szinte ingyenes, nincs illeték.

Ha ez ok, vidd el az autoaudit pont hu autó állapot felmérésre, ott elég alaposan átnézik az autót, ez fontosabb mint hogy kitől veszed.

2013. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudom, de én végül a csepeli Autocityben vásároltam egy 2005-ös VW Polo-t. Az biztos, hogy jó vásár volt, már egy éve van nálam, és azon kívül, hogy kellett egy ablaktörlőmotor-csere most novemberben, meg a féktárcsákat ki kellett cserélni, semmi baja nincs a kedvenckémnek. Alkudni is lehetett, és minden papírt elintéztek, csak menni kellett érte.
2013. jan. 19. 16:54
 14/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Kötelező olajcserét ne felejtsd el. (mobil 1)

2013. jan. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 kracsek.daniel válasza:
Ha megbízható használt autót szeretnél vásárolni, akkor is figyelembe kell venni, hogy egy használt gépet veszel, aminek az alkatrészeit csak szétszerelés árán tudod ellenőrizni az utolsó csavarig. A legjobban akkor jársz, ha egy olyan forrást választasz, amiben megbízhatsz. Amennyiben az ismeretségi körödben nincsen olyan eladó autó, amiről mindent tudsz, feltételezhetően nem lesz nagyobb baja, akkor jól leinformálható, lehetőleg magyarországi autót keress olyan cégeknél, amiknek fontos az önmagukról kialakított kép. Tudom javasolni például az Eurofleet használt autóit, vezetett szervizkönyv, számítógépes rendszerben ellenőrizhető kártörténet, eladásra leszervizelt és kozmetikázott fiatal autók.
2017. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!