Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen teljesítményű akkumulát...

Milyen teljesítményű akkumulátorotok van Fiat bravoba? (1996-2001) Bőv. Lennt

Figyelt kérdés

Tehát arra lennék kíváncsi hogy ki milyen akkuval működteti a fiat bravoját.Enyém 45Ah-ás és 440EN a hidegindítója.az akkut töltöttem desztillált vízzel is ennek ellenére lemerül állandóan,(kb 2 nap állás után)és az indítás is nagyon keserves...Rángatózik az autó motorja és érezni lehet az indítómotor hangján hogy nem igazán pörgeti meg ez az akku. Az akku Global típus 45Ah 440EN. Az autó most volt egy állati nagy szervizen vezérlés,kopó-mozgó alkatrészek lettek cserélve,autóvillamosságin volt sehol nem találtak hibát, nagyon sokminden új rajta/benne.

Légyszi írjatok tanácsot,és adatokat

köszi :)


2012. jan. 30. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
biztos tönkrementz az akksi
2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az akku körülbelül 5 évenként elhasználódik, ha a rosszabb típusú van benne. Vegyél újat.
2012. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az akkumulátor fél éves és még 1,5 év garanciás.

szervízbe azt mondták ez az akku olyan,mintha egy ceruzaelem erölködne az indításnál. Nyáron nem volt vele para de télen egy átok. Ja,és GLOBAL 'márka'

2012. jan. 30. 17:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem brava-m van 1.6 103Le, szintén 45Ah 380A indító áramú aksival. Múltkor lemerült, kioperáltam felraktam tölteni és azóta jó.Nem igaz már hogy 5 év 1 aksi élettartama sajnos, jó ha 2-3 évet kihúz ha valami noname akkor meg legfőképpen.

Ha még garis vidd vissza átvizsgálásra de kérjél csere aksit hogy tudj autózni.

Villszer.

2012. jan. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az olcsó húsnak híg lett a leve.
2012. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz. Énis így gondolom. Az előző tulaja egy 10-11 ezer ft-os sz@rt rakott bele mivel az olcsóóó.Én most egy BOSCH 74Ah 740EN indítóval akkun gondolkozom. Igaz 26ezer ft dehát egyszer kell megvenni.2év rá a gari utánna csak kibír még egy évet.Ha utánna elromlik akkor jöhet a másik.
2012. febr. 1. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!