Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogyan érjem el itthon eladott...

Hogyan érjem el itthon eladott külföldi rendszámos (holland) autóm esetében, hogy a holland közlekedési hatóság ne követelje rajtam az úthasználati adót?

Figyelt kérdés
A kocsit nem importszándékkal,hanem csak munkásautónak vettem saját névre címre.Nyári szabadságra jöttem vele haza tavaly.A szabadság alatt felmondtak nekem.Ez év februárjában a Vámhivatal megkérdezése után magyar adásvételivel eladtam az autót itthon.Az új tulaj túl van a KPM-műszakin,meg az az E-rendszámosításon,de a regadót még nem fizette be.Nekem az autóról már csak az adásvételi példányom van meg.Mit tehetek?
2010. dec. 5. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor bejelentetted az okmányirodában az autó eladását, kaptál erről egy okiratot. Ezt tudod elküldeni(másolatát,+ fordítást)a holland közlekedési hatóságnak.
2010. dec. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!