Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 406 coupé-vélemény?...

Peugeot 406 coupé-vélemény? Személyes tapasztalat?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szép! Egy ideig tervben volt, de csak töröttet találtam akkor, úgyhogy nem lett. :(
2012. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik motor/váltó kombinációval. A dízelek jók voltak, de Magyarországon nem nagyon találsz eladót. Ami van használtpiacon az az átlagember számára fentarthatatlan 3.0 V6 amihez csak 5-ös manuális váltós, az meg sokak szerint kevés hozzá, pedig nagyon jó a motor, érezni is hogy óriási ereje van, de a váltó sajnos nem hozzá való, akkor már inkább automatában, ha úgyis olyan autót vesz az ember aminek drága az üzemanyagköltsége. A 2.0 16V-hez való igazán az 5-ös manuális, annyira nyílván nem fürge vagy nyomatékos mint a 3 literes, de ez sem gyenge, nem öreguras vagy komótos, cserébe elfogadhatóbb a fogyasztása. Egyébként egyéb aspektusaiban javarészt megeggyezik a sima 406-al, az meg megbízható autó, kirívó problémákra nem kell számítani.
2012. jan. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ha rám halgatsz akkor rögtön át is ugrod a magyar használtpiacot és keresel valahol Európában elfogadható állapotú dízelt, lehetőleg 2.2 HDi-t. Ott sokan második vagy hétvégi autónak tartották és még sok az első tulajos példány is úgyhogy jó fogásokat lehet találni. Lehet hogy nem annyiért mint Magyarországon, de ha rá tudsz szánni mondjuk 2-2,5 millió forintot akkor sokáig lehet egy jó autód.
2012. jan. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy 3.0 v6-os,automata váltós. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Legjobb autóm ami eddig volt. 210 km/h-nál ha gázt adok,beleprésel a bőrülésbe ;)
2013. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!