Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1992-es 2.5-ös dízel...

Van egy 1992-es 2.5-ös dízel Ford Transitom. Megálltam tankolni és tankolás után nem indult el az autó. Egyszer csak beindult. Megint szépen ment a motor. Egy boltnál megálltam és ismét csak sokára indult be. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Annyit tudni kell még, hogy a motor hátuljánál valahol olajfolyás van. A motor nem füstöl, eddig könnyen indult. Az autó közben eladó lett, de így csak ár alatt, lehetne értékesíteni.
2012. febr. 2. 15:57
 1/1 Katoonene ***** válasza:

A nem indul alatt mit értesz? Teker az autó? Ha igen, mennyit tekerteted?



Ha csak kattog, és egyszer csak elkezdi tekerni-majd beindul, akkor az önindítóval van gond.


Egyébként lehet érdemes lenne elvinni valami maszekhoz megnézetni, ha más nem pár ezerért kideríteni, mi baja. Gondolom 92'es autónál már alap, hogy van egy autószerelő ismerős:)


Ha én lennék ott, és nem indulna, és mondaná az eladó, hogy hol beindul, hol nem, akkor nem, vagy alig adnék érte pénzt, holott szerintem 50 körül orvosolható a gond.


Az olajfolyás már tartozéka ezeknek az autóknak:(

2012. febr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!