Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha parkoló autómba kötöm be a...

Ha parkoló autómba kötöm be a hátsó ülésre a gyereket a forgalom felöli oldalon és valaki nekimegy az ajtómnak, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Szerencsére az illető csak a saját tükrét törte össze, az én autómon semmi nyoma a koccanásnak. Van különbség a között, hogy első, vagy második ajtó volt nyitva? Köszönettel,
2012. febr. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
az a hibás/hü*e aki neki megy az álló autónak,és itt mindegy,hogy hány ajtód és melyik volt épp nyitva,akkor sem lehet nekimenni a másik autónak
2012. febr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
számomra is így volt egyértelm az eset, de még a másiknak állt feljebb. Ő akart betétlapcserét...
2012. febr. 2. 17:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még az "átkosban" vizsgáztam, de akkor azt tanították, hogy a parkoló járművek mellett megfelelő oldaltávolságot tartva kell elhaladni!


Igaz, akkoriban még nem annak volt igaza, aki fenyegetőbben lépett fel!

2012. febr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 WhiteLabel ***** válasza:

Ha rendőrt hívtatok volna, akkor bizony tiéd a felelőség, a kresszben világosan le van írva (sajnos) hogy semmilyen módon nem akadályozhatod a forgalomban résztvevő járműveket.

De azt az idióta barmot szájbarúgnám.

2012. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Katoonene ***** válasza:

22:17: Ennyi erővel, ha 20 percig akadályozással járna, akkor nem nyithatnám ki az ajtót, illetve nem állhatnék be/ki a parkolóhelyre?


Akadályozni lehet, veszélyeztetni nem.


Egyébként, ha bármikor arcoskodnak, mondd nyugodt hangon, hogy jó, kihívod a rendőröket, majd eldöntik.

2012. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!