Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mostanába láttam a forgalomba...

Mostanába láttam a forgalomba olyan autókat hogy a tetején volt egy nagy valami, olyan 120cm magas valami, gondolom camera lehet, vagy időjárást figyelik azzal?

Figyelt kérdés
dunaújvárosba is láttam egyet parkolóba, levolt biztosra takarva, jol, nehogy meglássa valaki, és ma solton láttam a spar parkolójába egyet, az is letakarva, utána meg 2perc múlva jött be a városba egy másik,az már nemvolt letakarva, mi lehet az? milyen célt szolgál?
2011. dec. 27. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
google earth v mi :P neten rákeresel azt meglátod mi értelme van. Kb ilyen utcakép féle...
2011. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


360 ba lekap mindent

2011. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ennek mi értelme? ilyen szarokra bas*za ki az ország a pénzt...fasz*
2011. dec. 27. 17:39
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El vagy te tévedve, kispajtás. Nem az ország fizeti őket.
2011. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az a Google kamerás kocsija volt, biztos. A maps.google.com -on ha teljesen ráközelítesz (nyugat Europában) egy utcc

ára, akkor ott a kis zöld ember jel, azzal tudsz utcaképet nézni, mintha ott állnál az utcán. Na ezt fényképezik ezzel a kamerás kocsival.

2011. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pl a google maps segítségével sétálhatsz virtuálisan New Yorkban vagy Berlinben.
2011. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem az orszag kolti erre a penzet, hanem a Google. Ird be a kepkeresoben, hogy Google camera car es egy rakat kepet fogsz kapni kocsikrol.
2011. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyesmi volt?


[link]


Egyébként én hamarabb fogadnék arra, hogy a NORC kamerás autója volt, minthogy a google-é, ugyanis a google még a múltkor azt nyilatkozta, hogy nem lesz Mo-n street view...


Nem kerül egyébként ez olyan sokba. Gyakorlatilag az autó üzemeltetése, meg a sofőré, plusz max. 1 dolgozó és kész. Egy várost elég gyorsan be lehet járni. És igen, valóban nem a magyar állam fizeti, hanem a google vagy a NORC.

2011. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ennek mi értelme? ilyen szarokra bas*za ki az ország a pénzt...fasz*"


Cizelláltan finom és kulturáltan kiforrott a stílusod...

(Amúgy, de nagy bunkó vagy!!!

2011. dec. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!