Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Srácok ilyet hol tudok rendeln...

Srácok ilyet hol tudok rendelni esetleg venni?

Figyelt kérdés
A párom születésnapjára ilyen (kérlek ne nevessetek ki,nem értek hozzá:D) turbó izébizé kell,amitől gyorsabban megy az autó..Azt tudom,hogy ez egy komplett szett és az árára is felkészítettek,de viszont az a problémám,hogy nem tudom,hogy hol lehet ilyet kapni,segítenétek? előre is köszönöm!
2012. febr. 3. 01:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ha ennyire nem értesz hozzá, semmiképp ne rendelj ilyet! De tényleg! Ehhez kéne tudni milyen autó, milyen való hozzá, amit feltételezek szintén nem tudsz. Inkább tedd azt, hogy mondod, hogy üljetek be a kocsiba, meglepetés helyre viszed, aztán elviszed egy ilyen tuning műhelybe, ahol lehet ilyet kapni, meg beszerelnek, két puszi és meglepetés, de magadtól tényleg ne vegyél ilyet. Ez kb. olyan, minthogy van a párodnak egy nagyon jó pisztolya és lőszert akarsz venni bele, de fogalmad sincs milyen való bele.
2012. febr. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a chip tunningra gondolhatsz.

Nézd meg a neten hol árulnak ilyet.Hívd fel őket telefonon.Kell az autó pontos típusa,évjárat,cm3,esetleg motorszám is.

Ők ez alapján ajánlanak majd neked egy ilyen chip kütyüt.

Viszont a beszerelését is szakemberre bíznám,lehet,hogy ez feltétele is a garanciának.

2012. febr. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. febr. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Első válaszoló,szerintem így teszek,ahogy te mondtad :)
2012. febr. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!