Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A titro robogó milyen gyártmán...

A titro robogó milyen gyártmány? Japán? Megéri megvenni? Mik a vélemények róla? Jóvagy rossz gép? Mi a hibái elöőnyei? Minden info érdekel

Figyelt kérdés
2012. febr. 4. 19:48
 1/1 anonim válasza:
Nekem van egy titrom 2006os 50es 4T egy simsonra cseréltem eleinte nagyon nem örültem neki és még most sem vagyok benne biztos hogy jó csere volt bár azt hozzá kell tennem, hogy fogyasztásban igencsak jól dolgozik mivel 1,5-2 liter körül eszik még alattam is pedig 100kiló vagyok. A motor végsebessége alattam 55km/h de a lényeg az hogy el tudok jutni vele oda ahova akarok. Az alkatrész beszerzése a legrosszabb! A blokkhoz netröl lehet rendelni alkatrészt azzal nincs is baj csak úgy kell keresni hogy kínai robogóhoz kell tipikus kis boltbajárós robogó úgy vettem hogy mindkét jobboldali idom törött de még most sem tudtam hozzá sehonnan rendelni :/ Ha esetleg megbontják azt a titro-t akkor írhatnál privátba mert vevő lennék az idomokra Üdv!
2012. márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!