Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzin vs Diesel- Szerintetek?

Benzin vs Diesel- Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
nagyon értelmes kérdés...
2012. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Inkább igyál fagyállót, az is üt!
2012. febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
benzines vagy dizel akkor dizel de 1 kimarad kérdésedből ....benzin-gázos akkor ez !olcsó és egy tele tank benzin és egy tele tank egy suzuki swiftnél 1300.km nem rossz mi?vagy tankolsz 10 liter benzint bemelegedik és gázt neki ...240ft 1liter
2012. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fekete vagy fehér? alma vagy körte?
2012. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egyik erre jó, a másik arra.


Benzines: Ha sokat mész vele rövid távon, városba rohangálni. Nem gyilkolod le annyira a sok hidegindítással és olcsóbb a szerviz.


Diesel: Ha sokat mászkálsz vele hosszú távon, nem pörög annyira a motor, kevesebbet fogyaszt, nagyobb élettartam, viszont nem díjazza annyira a hidegindítózásokat, és drágább a szerviz.



Azt hogy benzinest vagy diesel-t veszel, az teljesen attól függ hogy milyen életvitelt folytatsz. Sokat mész e hosszú távra, vagy nem, inkább városban szoktál rohangálni többet, sokat mész e autópályán. Az egyik ebben jó, a másik abban.


Én speciel benzinest vettem. Napi szinten kb 20-30km-et vezetek, és évente 2-3szor megyek hosszú távra. Nekem jobban megéri.

2012. febr. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
benzin
2012. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!