Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtudnátok mondani hogy...

Takamara kérdése:

Megtudnátok mondani hogy SIMSON S51-nél feklámpakapcsoló között mi a különbség?

Figyelt kérdés
A húzós meg a másik.Melyik a jobb?
2012. febr. 5. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Melyik az a húzós, és milyen a másik? Szerintem rajzolj egy ovis skiccet a kockás füzetedbe aztán tedd ide be, mert az se lenne nagyobb hülyeség ennél.

(Mellesleg a japcsi mikrokapcsolós a legjobb, csak ahhoz érzék kell, hogy elkészítsd, szóval szerintem hagyjad inkább és kösd ki egyszerűen, akku nélkül úgyse megy)

2012. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A féklámpa ég akksi NÉLKÜL!
2012. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyári féklámpa kapcsoló csak egy rézlemezből készült fül, ami egy csavarfejet testel le (bekarikáztam):

[link]

A húzós meg pl. ilyen:

[link]

Ehez kell egy kis barkácstudás, hogy felszereld.

2012. febr. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja, és tényleg működik akkumulátor nélkül a féklámpa, a világítótekercsről simán üzemel!

:)

2012. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
járó motornál működik aksi nélkül!
2012. febr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
De pl ha aksi nincs benne de van világitotekercs arra rákötheted de a huzos jobb mint az eredeti a kerékbe csak felszereled és bekötöd
2012. febr. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!