Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem cseréltem le a hűtővize...

Ha nem cseréltem le a hűtővizet, hanem csak öntöttem hozzá fagyállót, akkor nem fog megfagyni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg el nem éri a fagyáspontját a folyadéknak, addig nem.
2012. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
engedjél le belőle és úgy töltsd fel aztán fokolás!
2012. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak rátöltesz, fokoltasd meg, nehogy pórul járj!
2012. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképpen jó lenne tudnod a hűtőrendszered folyadék kapacitását, és ezután ki tudod számolni ,hogy mennyi fagyálló szükséges bele. Miután már tudod, akkor le eresztesz annyi vizet amennyi fagyállót fogsz önteni bele, majd mehet a fagyálló folyadék. Ezek után el kell indítani a vasat és járatni üzemi hőfok eléréséig, mivel addig nem nyit ki a termosztát és nem keveredik el az oldat. persze ha precíz és szakszerű akarsz lenni amit erősen tanácsolnék, akkor leengeded az összes folyadékot és ioncserélt vagy desztillált vizet keversz a fagyálló koncentrátummal!
2012. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
míg sikerül min 50%-osra bekeverni addig nem fagy meg.
2012. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%? Van olyan fagyálló, ami 50%-kal is -30°C alatt fagy meg.
2012. febr. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bemész egy benzinkútra és szólsz a kutas fiúnak hogy mérje meg a fagyáspontot,egy cseppre lesz szükség a hűtőfolyadékból kis műszerbe.

Teljesen ingyenes. (egy 100-as yatt-nak persze örülni fog)

2012. febr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!