Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor célszerű ötödik sebesség...

Mikor célszerű ötödik sebességbe kapcsolni és fogyasztás szempontjából van e különbség a4. és 5. sebesség között?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 08:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szoktam én is, de ahhoz alaposan meg kell húzatni az autót, gondolok itt egy kettőből négybe való váltásra. Három után ötnél pedig még jobban. Egyébként szerintem a váltónak nem használ ha kihagynak fokozatokat ilyen értelemben. Egyik ismerősöm csinálta még ezt az 1200-es Ladájában, de ott azért, mert a kettes "elszállt" :D Természetesen ötödik nem volt benne...
2012. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Alaposan meghuzatni? Mirol beszelsz, 2-ban kiforgatod 3000-3200ig, siman mehet a 4-es. Egy modern valtonak meg semmi baja nem lesz tole.
2012. febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám, hogy túl nagy spórolás ez a sebesség kihagyás. Ugyanis jóval tovább kell így forgatni az adott sebességet. Én minden esetre nem csinálná, az tuti.
2012. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek.
2012. febr. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség...Ennyi erővel mindenki virsli gumival járna, túlfújva stb.. :)
2012. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!