Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akumulátor töltésénél igy jó...

Akumulátor töltésénél igy jó lesz?

Figyelt kérdés

Tölteném az akumulátort, felnyitom a motorháztetőt.. és lám a pozitiv kapcsot nem tudom épp egyszerűen leszedni mert rajta vann az elektronika doboza.. így azt rajta hagynám, csak a NEGATIV pólust leválasztanám le. Majd felhelyezném először a POZITIV majd a NEGATIV kapcsot rá, aztán be a 220 ba.

Így jó?


2012. febr. 9. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell az akkut lekötni a kocsiról,csak elfelejti az ECU a beállításokat, rádió a csatornákat stb. Semmi kárt nem okoz , ha nem kötöd ki. Jah a 220V rég nincs, helyette 230V. Sokkal fontosabb kérdés, hogy mekkora akkut töltenél, mennyi amperral.
2012. febr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rácsatlakoztattam: Ezt mutatja most


[link]


Most itt mit kell nézni, és mennyinél kapcsoljam ki? Szeretném teljesen feltölteni (vagyis amennyire lehet persze)

2012. febr. 9. 16:24
 3/7 A kérdező kommentje:

Az akumulátor pedi: BOSCH Gigawatt 56 Ah


És nem szedtem vagy nyitottam ki semilyen fedelet az aksin, lehet gond?

2012. febr. 9. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gondozásmentes nem kell leszedni ,de a gondozásos,akkor ki kell szedni a dugókat a gázképződés miatt
2012. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, azt meg tudnád mondani a belinkelt kép alapján, mikor lesz jó a töltés? am olyan mintha a mutató a 0 felé menne...
2012. febr. 9. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy töltődik egyre kevesebb áramot vesz fel.
2012. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23H-IG TÖLTÖd aztán már jó lesz, ha jól láttam kicsi az áram felvétele nincsen le merülve az aksid 5,6 A-val is töltheted!
2012. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!