Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung Galaxy S akumulátor...

Samsung Galaxy S akumulátor tudnivalók?

Figyelt kérdés

Most vettem egy Galaxy-t és az az igazság hogy elég gyorsan lemerül az aksi, igaz, hogy éjjel nappal nyúzom, lehet hogy csak azért.

De a kérdésem igazából az lenne, hogy van e valami tudnivaló az akumulátorral kapcsolatban? A régi mobilokon kellett ilyeneket csinálni, hogy teljesen lemeríteni aztán maxra tölteni miután megvásároltad, de a leírásban nem volt semmi ilyesmi. HA nem kell semmi különöset csinálni, akkor arra lennék kiváncsi, hogy szabad-e tölteni akkor ha csak egy picit megy le az aksi, vagy meg kell várni amíg teljesen lemerül ? Régi mobiloknál ez is elronthatta az aksit.


2011. aug. 12. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Omnia2m van és ha nyúzom(Igo,zene,videó) akkor általában 1-1,5nap alatt merül le.de ha csak naponta egy üzi hívás vagy csak az ébresztő akkor 2 hetet is kibír.

Amúgy nem lesz semmi baja..én se szoktam hagyni hogy teljesen lemerüljön már másfél éve:D

2011. aug. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért merül le, mert a telefont nem 24-órás hanem napi 1-2 max 4-5 órás használatra tervezték. És az tévedés hogy meg kell várni, míg lemerül teljesen, ez csak régen volt így, ma már akkor töltöd amikor akarod.
2011. aug. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. aug. 13. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!