Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet auto hűtőt ragasztani?...

Tompo34 kérdése:

Lehet auto hűtőt ragasztani? A kiegyenlitő tartálynak a bemenete tört le műanyag!

Figyelt kérdés

2012. febr. 9. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
próba szerencse
2012. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
műanyaghegesztés ( bár menetes részt nemtudom helyre tudnak-e hozni...) vagy bontott cucc
2012. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.De nem ragasztanak,ha nem máshogy illesztik össze.Én a légszűrő házat csináltattam meg.

[link]

2012. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ragasztattam már én is meg ilyet szakemberrel,de nem javaslom,mert nem sokáig bírta,azaz így is úgy is vennem kellett egy újat bele!Megmondom miért nem volt jó a ragasztás,hegesztés!A hűtőben a hő hatására megnövekszik a nyomás és ezáltal a javításnál nem bírja!Cserél ki,azt ajánlom!
2012. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Cserés. A kiegyenlítőt nem lehet ragasztani vagy ilyesmi, mert nyomást kell elviselnie. Ha nem bírja ki elfolyik a vized.
2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megragasztják ugyan,amiért fizetsz,de ha nem lesz jó,kidobtad a lét. Ha meg olyankor megy szét amikor nem számítasz rá,lehet sokkal több lesz a kár mint ha vennél egy újat.. Én cserélném. (Tavaly ezt tettem az én autómon is)
2012. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!