Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A tölcséres fagylaltba műanyag...

A tölcséres fagylaltba műanyag darabokat találtam, amikor vissza mentem a cukrászdába, azt mondták csak mag darabok amiket a gép tört össze. Elnézést kértek. Ti mit tettek volna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyit tehettél volna, hogy lefagyasztod és beviszed a minőség ellenőrző intézetbe. Persze, nem ér meg annyit az egész, amennyi utánjárás lenne érte.

Max beírsz a panaszkönyvbe. Ennyi.

2011. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Én vissza se vittem volna
2011. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Vagy lenyelem, vagy kiköpöm. Ennél több műanyagot megeszem nap mint nap.
2011. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
11%
Ez de gáz, ha valaki ilyenért pattog. Jól kinevethettek tégedet! Meg is érdemled!
2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

az, hogy szóltál rendben van. Ők elnézést kértek, az is.

egyik fél sem tehet egyebet.

2011. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
39%
kétlem h ők készítik a tölcsért így jól tetted hogy szóltál.. nem az ő hibájuk hanem a gyártóé akitől max nem rendelnek többet vagy szintén panaszt tesznek
2011. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tölcsérben találta, hanem a fagylaltban.
2011. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrektek, akkor adnak egy ugyanakkora ingyen fagyit cserébe, ha nem tudtad elfogyasztani az eredetit.
2011. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egyébként azért is szóltam,hogy nehogy egy gyerek torkán akadjon .A fagyiba volt igen.
2011. júl. 20. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!