Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW e30 318i (m40) alapjárati...

BMW e30 318i (m40) alapjárati motor lenne?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a fentiekben leírt autóm van, 3 napja 1500-2000-es fordulaton (mikor hogy) elkezd dadogni és fulladni, minél melegebb a motor annál jobban, valamint az alapjárat melegen egyre magasabb, volt olyan hogy 2000-re is felment. ha elkezd dadogni akkor ha kicsit vissza engedem a gázt, vagy lepadlózom akkor viszont teszi a dolgát, de mintha nem is menne úgy mint ahogy a hiba előtt. kérem akinek van hasonló tapasztalata vagy szerelő, vagy tudja a hiba okát, vagy mint a három egyszerre az írjon:) előre is köszi
2012. febr. 10. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyújtótrafó vagy lambda szonda is produkálhat hasonló hibajelenséget.
2012. febr. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tankoltál véletlenül Mol kúton?

Nekem gyulladt már ki a check engine lámpa a sz.r üzemanyaguk miatt!

2012. febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! egyelőre még nem sikerült megoldanom a problémát, bár pár napja elkeseredésemben körbe szigetelőszalagoztam a légtömegmérő csövét, 2 napra úgy tűnt megoldódott a probléma, de utána minden kezdődött előről. az üzemanyagra én is gondoltam, shell kúton szoktam tankolni, eddig nem volt vele problémám, bár ez az új fuel save sokkal szarabb, de nem okozott ez sem ilyen gondokat, bár lehet időközben mégszarabb lett, legközelebb másik kúton tankolok. valószínűnek tartom, hogy valami elektronikai hiba lehet, mert hol jó hol nem...
2012. febr. 14. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!