Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 évesen lehet nevemen...

17 évesen lehet nevemen kocsi? Hogy működik ez ha 17 évesen kocsit akarok venni mi lehet a nevemen és mi nem? Hogy működik ez? Ha jól tudom kocsi lehet, de nem biztosítás nem? Aki tudja, hogy működik ez az kérem szépen írja le. Köszönöm!

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Bármi lehet a neveden, csecsemőnek is akár.

Csak a szülő aláírása kell a szerződésre.

2012. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a biztosítás, hogy megy az is lehet a nevemen?
2012. febr. 11. 20:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A neveden lehet csak eladáskor a gyámhatóság engedélye kell.

Biztosítást viszont nem köthetsz hiszen nem lehet jogsid 17 évesen,azt az üzembentartó köthet rá csak.

2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

előzőnek: hogy ne lehetne 17évesen jogsija?

nekem már 15évesen megvolt az "M" kategoria, most (17évesen) megvan a "B" és van autóm is,rajta biztosítás, és már lassan 1 éve vezetek...

apám az üzembentartó és így az ő nevén van a boztosítás. ennyi...

2012. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
te legyél a tulaj és akinek régóta van jogosítványa az az üzembentartó, mert így nagyon sokat lehet spórolni mert nálunk anyám az üzembentartó én a tulaj és így amikor vettük az autót évente neki 40e volt nekem + kijött a legolcsóbb 120eFt ra nem is volt kérdés ki lesz az üzembentartó :) ( és ha gyors hajtasz ,vagy rossz helyen parkolsz akkor az üzembentartó kapja a csekket ) úgyhogy csak óvatosan
2012. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!