Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » ETZ sek figyelem. Van egy 250...

ETZ sek figyelem. Van egy 250 em frissen furva, de mégsem megy?

Figyelt kérdés
100 tol csak erölködik,és nem pörög ki. uj kisipari kipufogóm van rajta azóta. elötte kopottan is jobban ment,de akkor még egy gyári kipufogó volt rajta. mi lehet a probléma?? a kipufogó a hibás? vagy a gyujtás?? vagy valamit a járatásnál rontottam el? valamint 21 es lánckerék van elöl az jólvan ugy? vagy hanyast tegyek rá?
2012. febr. 12. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A bejáratás alatt finoman kekk használni, és nem szétforgatni...
2012. febr. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A bolti gagyirezót dobd le a g*cibe. Semmire nem jó, max verekedni, bár ahhoz meg drága. Vagy tervezett rezó, vagy a gyári.
2012. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Rakd vissza a gyári kipufogót. A gyújtást állísd be a gyári értékekre.(megtalálod a neten) 19-es kereket rakjál rá, így jobban gyorsul de nincs olyan nagy végsebessége.
2012. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem gagyirezó van azon hanem,gyári utánzatú gagyi kipugogó :). én is a kipufogóra gyanakszom mert halottam már ezt több embertöl is,hogy semmire nem való. a gyári láncekerék amugy hanyas? mert ha halottam már 19-est is,és 21 est is. bár az enyém nem rég volt furva igy szerintem birnia kéne a 21 est is.
2012. febr. 14. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!