Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi értelme behozni Magyarorszá...

Mi értelme behozni Magyarországra ilyen sok Angliából származó "jobb"kormányos kocsit?

Figyelt kérdés
Idehaza honi polgár nem vizsgáztatja úgy sem le mert nem lehet.
2009. jún. 3. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Alkatrésznek.
2009. jún. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyit alkatrésznek?Hasznltautó.hu-t nézegetem és Magyar forgalmis kocsi már alig van rajta.Azt még megértem, hogy Német, Olasz, Osztrák papír.De ez az Angol.....Hisz a karosszériások donorautónak is többnyire elöl ép autókat használnak fel, mert az eleje törik jobban de ez meg úgy nem passzol.
2009. jún. 3. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Angliában egész máshogy állnak hozzá a használtautó bizniszhez. Ott például bűncselekménynek minősül, ha visszatekerik a km órát. Itthon 50-250 ezer km-t tekernek vissza.

Sokan donornak hozzák, mert olyan (pl ritka) autójuk van, amihez itthon egyetlen alkatrész kerülne annyiba, mint ott egy megkímélt egész autó.

Vagy van olyan, aki eleve olyan autót vesz, amit Mo-n soha nem forgalmaztak, mert pl csak UK piacra készült, limitált szériás, és azt balosítja.

2009. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

de lehet, én már láttam jobb kormányos autót magyar rendszámmal.Nem is egyet.

Azért hozzák, mert a használt autó olcsó.ÉS azért olcsó mert jobb kormányos.Ott is drága a bal kormányos.

2011. okt. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!