Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit szóltok ehhez a motoros...

Mit szóltok ehhez a motoros túrához?

Figyelt kérdés
Szombathelyről indulva,-> Pozsony-> Bécs-> Prága-> Varsó-> Berlin-> Amszterdam-> Brüsszel-> London-> Párizs-> Luxembourg-> Bern-> Velence-> Ljubljana-> Zágráb-> Szombathely.
2012. febr. 16. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egész csak pénz kérdése.

Illetve nem árt ha értesz is a motorszereléshez, tudsz egy kicsit angolul / németül.


Célszerű volna csoportba menni + egy-két szerviz autó.

2012. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy jó moci, sok pénz benzinre, egy kis nyelvtudás meg 1-2 szintén motoros ismerős akivel mész :)

Szervízautó szerintem nem szükséges, de annyi pénz mindig legyen ami esetleges apróbb javításokat(szal nem pl motorcserét :D)fedezi.

+ kopó alkatrészeket(pl lánc)nem árthat cserélni indulás előtt.

Meg nemtom defekt milyen gyakran következik be, de azt mondjuk 1 flakon defektmentesítő meg egy akármilyen kézi pumpával lehet orvosolni egy darabig...


Am ez hány km?

2012. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :) Én is tervezek hasonlót egyszer, de kicsit túlzásba estek az előttem hozzászólók. Ez nem lehet több 5ezer kilóméternél, amit azért egy normális állapotban lévő motorral nem probléma. Kell hozzá sok pénz benzinre illetve szállásra, ha nem sátorozol vagy hasonló. Esetleg azért túra elött átnézetném egy jobb szerelővel és ennyi.
2012. febr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de még jöhet amúgy 4400km
2012. febr. 17. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!