Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az új Ford...

Riki19920 kérdése:

Mi a véleményetek az új Ford fiesta Titanium 1.6-os 120le-s autóról?

Figyelt kérdés
Az autó 1.6 120le!
2012. febr. 18. 12:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%

Az, hogy meg kéne érteni végre, hogy a benzin csak a fűnyírókba való!


Amúgy te most arcoskodni akarsz, mert anyádék vettek érettségire neked egy új autót?:D

2012. febr. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az hogy gyenge, meg drága xar.
2012. febr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a dízel meg traktorba való :D Szerintem inkább valami komolyabb autóban gondolkodj: BMW, VW, Audi és használtba, mert az új kocsin csak bukni lehet
2012. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csaj tDci-ben venném.

A benzines megeszi a gatyád+ soha nem tudsz tőle megválni (nem keresik).


Összességében viszont egy nagyon strapabíró autó.


Ha megvetted akkor a márkaszervizeket kerüld el vele... Amit ott csinálnak az a rablás magasiskolája! (inkább egy jó maszek szerelő)

2012. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

12:12-nek


Te mekkora egy tajparaszt vagy.



Kérdezőnek: Szerintem újonnan hülyeség venni autót (ha csak nincs annyi pénzed hogy már nem tudod mire költeni, de akkor már inkább egy felsőbb kategóriás autót.) Ha meg akarod tartani a garanciát akkor márkaszervízbe kell hordanod, ami finoman szólva is rablás.


Magáról az autóról: Elég strapabíró darab, ellenben szerintem egy kicsit sokat fogyaszt a teljesítményéhez képest, formára meg kb mint a szappantartó de ez szubjektív :D Szerintem elég jól összerakták.


Benzin/Disel huszároknak: Mikor fogjátok már fel végre hogy az egyik erre jó a másik meg arra? Ha sokat járkálsz városban és 10-20 percenként van indítva az autó akkor benzin. Ha meg elég sokat járkálsz hosszútávra akkor disel. De komolyan mondom mint valami sok címeres barom úgy tudtok veszekedni. -.-

2012. febr. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Üzenem a Dieseles okostojásoknak, hogy a Diesel motor majdnem egy misivel drágább, mint a legkisebb benzines.... ÉVi 8-10 ezer km mellett soha nem jön vissza(kn 9 év) az ára, és aligha a kedves kérdező egy városi autóval többet menne.... Előbb gondolkodni kéne, utána fröcsögni
2012. febr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne a legkisebb fűnyíró benzinessel hasonlítgasd már a dízelt! Azt meg mindenki elfelejti számolni, hogy eladásnál is jóval többet ér majd! Kevesebb a biztosítása, átírása, ami szintén nem mindegy.
2012. febr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Balga ember, aki egy városi autót Diesel motorrol vásárol.
2012. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy városi autó? Miért lenne balga? Olyan balga dolog 7 helyett 5 literes fogyasztású autóval járni? Szerintem nem annyira.
2012. márc. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha az az EcoBoost-os motor én biztos nem venném meg, leírták feketén-fehéren, hogy az a motor 240,000km-re van tervezve, hiába fogyaszt kevesebbet, sose fogsz vele össze spórolni egy motor csere árát
2012. márc. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!