Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hummerral járni mi értelme?

Hummerral járni mi értelme?

Figyelt kérdés

Nézegettem a hahun Hummereket.Baromi jól néznek ki kívülről,de belül kisebb(!) a hely bennük mint egy személyautóban és a csomagtartó sem nagy különösebben.Gondolom rakétának sem rakéták..Tehát egy A8as Audi sokkal tágasabb és gyorsabb,de szerintem egy Passát is.

Ellenben a Hummer irreálisan drága és a fogyasztása is az lehet.Tehát jól néz ki,ez oké,de mi mást nyersz vele ennyi pénzért?(Mint pl egy A8asnál,ami nagy,szép,gyors,erős,preztizs).


2012. febr. 19. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem csak gizdulni veszik,meg aki ilyenre költ,nem fogja nézni a fogyasztast.
2012. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak észjátszás miatt veszi meg a sok pénzeszsák. Azért, hogy lássák mások, nekik mire van pénzük. Aki terepre akar menni, annak jó az Uaz is.
2012. febr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Katoonene ***** válasza:
69%

Ugyanaz a szint, amikor valaki 200 ezres nyakláncokkal járkálnak, illetve egyéb más ékszerek, órák. Csak más a nullák száma.


Régen hadsereggel, az ész diadalávalakartak kitűnni az emberek, mára ez maradt.

2012. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Van aki az A8-at használja péniszhosszabbítónak, van aki a Hummer-t. Bár ez utóbbiból is szerintem az igazi a H1, a többi már mind városiasodott és nekem nem jön be. Mondjuk fenntartani nem tudnám egyiket se és nincs is szükségem ilyen játékszerekre. :D
2012. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez kb. olyan mint amikor van egy 40 kg-os, agyon szolizott, festett szőke hajú, plasztikázott, hatalmas mellű csajod, aki életképtelen és sík buta. Csak felvágni jó vele, és minden pénzed megeszi.
2012. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most sokan köpködni fognak,de az A8-asra nem kapja oda mindenki egyből a tekintetét. Sok cicababa csak onnan tudja hogy Audi,hogy megszámolja rajta a 4 karikát. Azért egy Hummer,egyből kitűnik a forgalomból,úgy ahogy egy Porsche,vagy egy Ferrari is,de a Hummer még jobban ennyi.Az ember valahogy mindig ki akar tűnni a többi közül, ezért vannak a foschtalicska kategóriájú autókra matricák,spoilerek,sportkipufogók és a mélyládák.Kinek mire van pénze,azzal próbálja a péniszét hosszabbítgatni,ennyi. Ha terepre kell egy autó,szerintem ott még egy Lada Niva is megenné,bár Hummert még nem vezettem,és szerintem nem is fogok
2012. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kukihosszabbítás. semmi több. szinte 100%ban idióták veszik, hiszen azt a pénzt, ami áll benne, és amit benzinre költenek sokkal értelmesebb dolgokra is el lehet baxni.
2012. febr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!