Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül kb egy replica...

Mennyibe kerül kb egy replica felépítése?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek a 430-as Ferrarik. Láttam neten, hogy lehet venni ilyen üvegszálas kasznit. Egy ilyet kb mennyibe kerül megcsinálni? Árat nem írtak sehol amit én néztem. Festés, kézimunka saját kezűleg készülne.

2012. febr. 19. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

es ha megvetted az uvegszalas kasztnit azt mire akarod ratenni?ahoz kell egy alap auto amibol a replikat csinalod/pl:lamborghini diablot pontiac fierro alapra szoktak epiteni/mert amit megveszel az tenyleg csak a kasztni ahoz meg kell egy alvaz,futomu,motor stb........egyebkent a lambo arakat ismerem

-uvegszalas kasztni:1300000ft

-osszes ablak,szelvedo:550000ft

-lampak:250000ft

-meg ugye meg egy vagon jarulekos koltseg+az alap kocsi ara amibol az egeszet osszeszabod.......szoval rengeteg penz a papir munkarol/atepitesi engedely,muszaki,forgalmi,stb/meg meg nem is beszeltunk........

2012. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kösz szépen :D Akkor ezt a projectet halasztom kicsit.
2012. febr. 19. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!