Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia pegaso 125 vagy...

Aprilia pegaso 125 vagy Yamaha tdr 125? szerintetek? Vélemények? Tudom őket 50es papírokkal használni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 19. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Apriliáról nincs személyes tapasztalat. De úgy hallom azzal sincsenek nagy gondok...


Majdnem 2 évig volt TDR. Ha egy jót fogsz ki elég tartós, megbízható gép. Igazából mit szeretnél megtudni az adott típusról?


50esként max kissebb városban-faluban használnám, ott kevesebb a rendőr stb. Nagyvárosban nem érdemes ilynel 125/50ezéssel szórakozni, ott sokkal nagyobb az esély ugye, hogy lebuksz. Alapvetően egyik sem kistestű gép szóval... :/ :)

2012. febr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemsokára jön a könnyített vizsga A1-re, meglévő B-s jogsi mellett. Azt ugyan várd már ki, egy nap alatt lehet majd A1-t szerezni. Tavaszig egyébként sem tudsz motorozni:)
2012. febr. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

T.Valamokka !

Én már csinálnám a tanfolyamot,de elkeserítettek...lesz az több nap is...+ majd'30ezer pénz.

2012. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért még a több nap is kibírható, nem? 30e Ft pedig elég jutányos ár egy teljes jogsihoz képest. Nem mondom, hogy nem sok pénz! Mert az, persze, ritkán látok egyben annyi pénzt én is:) De már régebben lehetett tudni, hogy lesz ez a lehetőség, azóta pedig aki előrelátó volt, már el is kezdett spórolni:)
2012. febr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan dolgokra vagyok kiváncsi, hogy te szeretted e..Sok gond volt-e vele, és hogy melyiket ajánljátok.
2012. febr. 20. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerettem hát, de még mennyire :) 135 ezerért vettem, azthittem, hogy lesz vele gond, de nem. Előző tulaj hála ölt bele egy kis pénzt és a blokkban cserélt dugattyút ilyesmiket így ott semmi ilyesmi gond nem volt, csak a vízpumpát kellett felújítani. Meg a szokásos dolgok. Gumi, fékbetétek, szóval ez inkább állapot függő. Ki hogy vigyázott rá. Én szerettem, hiányzik is :D
2012. febr. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!