Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is nagyon büdösek...

Szerintetek is nagyon büdösek az újabb dízel autók?

Figyelt kérdés

Ha előttem megy egy, akkor belső keringetésre kell állítanom a légkondit. ha gyalog megyek el egy ilyen modernebb dízel mellett akkor a helyzet még rosszabb.

A dízel tulajokat nem zavarja, hogy ilyen büdös az autójuk?

(igen a benzines is büdi kicsit, de a dízel százszor büdösebb)



2012. febr. 20. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:

dizel nem budös ...kivéve ha égeti az olajat de ez benzines is lehet.

amugy dizel fustőlni szokot de az sem budös .

2012. febr. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a benzines sokkal büdösebb. (szúrós szagú)
2012. febr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A benzines is tud szagos lenni, ha túl sok benzint adagol. Olyankor savanykás, égett szagú szokott lenni.

Dízelnél valóban valami nem okés. Lehet, hogy tesznek valami adalékanyagot az üzemanyagba, ami miatt ilyen rossz lesz.

2012. febr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te egy terhes no vagy, hogy ilyen erzekeny az orrod? A regi dizelek amik fustolnek azok budosek vagy a regi Daciak de az uj dizelek??????????????????
2012. febr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 inkompatibilis válasza:

Tényleg nagyon büdösek, egyszerüen menekülni kell mellőlük.

És ezek vadi új autók, nem látszik, hogy füstölne, de nem lehet megmaradni mögötte, ilyenkor lemaradok, vagy megelőzöm.

2013. júl. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Teljesen igazad van, a common rail dízelek tényleg órrfacsaró büdösek. Engem a mindig a hipóra emlékeztet a szagauk. Szabályosan fulladok tőle, pedig nem az alpesi hegyekben nevelkedtem.
2014. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!