Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines vagy dízel Ford Fusion?

Benzines vagy dízel Ford Fusion?

Figyelt kérdés
Melyik fogyaszt kevesebbet nagyobbrészt városban használva ?Akinek van ilyen autója leírná a tapasztalatát ?
2012. febr. 8. 11:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
nepitelet.hu
2012. febr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Néztem már , de nem igazán szokták beleírni hogy hol használják az autót.
2012. febr. 8. 12:14
 3/23 anonim ***** válasza:

Ezt most komolyan kérded?!


Nyilvánvalóan a dízel kevesebbet fogyaszt. Ami nem biztos, h azt jelenti, hogy jobb vétel, de ha csak ez a kérdés, a válasz egyértelmű.

2012. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a diesel fogyaszt kevesebbet. Nem Fusionom van hanem Fiestám 1,4tdci, de ugyanaz a motor van mindkettőben. 4,8literből ki tudok jönni 100km-en úgy hogy többet megy városban mint országúton. A Fusion valamivel többet fogyaszthat, mert nehezebb a súlya és nagyobb lehet a légellenállása is a felépítés miatt, nagyobb kerekei is vannak. Kb. fél literrel fogyaszthat többet.
2012. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Eddig én is úgy gondoltam hogy kevesebbet eszik , de egy autókkal foglalkozó ismerősöm szerint városban rosszabb a fogyasztása mint a benzinesnek(bár nehezen tudom elhinni).
2012. febr. 8. 12:32
 6/23 anonim ***** válasza:
Épp az hogy városban mégnagyobb a fogyasztásbeli különbség a diesel javára. 1,4-es körüli motoroknál, egy benzines országúton elmegy 6 liter körül, de városban akár 8-9 litert is elkér. Egy kis diesel országúton 4 körül elmegy, de városban sem nagyon megy 5,5-től feljebb.
2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Mert városban nem melegszik be és zabál.
2012. febr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Sokkal-sokkal kevesebbet fogyaszt városban, más kérdés, hogy nem feltétlenül optimális. Ha csak 2-3 km-es utakra használod, akkor inkább benzines.
2012. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Attól h nem melegszik be rövid távon, még nem fog annyival többet zabálni. Viszont nem tesz jót a motornak, tehát városi rohangálásra nem ajánlott dízelt venni.
2012. febr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem napi használatra lenne , mert busszal járok.Ha kocsival megyek megszoktam tenni legalább 50-60km-t városon belül.
2012. febr. 8. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!