Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet rendszámoztatni segédmot...

Lehet rendszámoztatni segédmotort? Vagy csak majd 2013-ban (ha! ) kötelezővé teszik?

Figyelt kérdés
illetve ha rendszámoztatva van annak milyen vonzatai vannak, pl. lehet vele személyyt szállítani?
2012. febr. 20. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet rendszámoztatni, ilyenkor viszont csak A1-es jogsival vezetheted.
2012. febr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Te annyira szeretnél rendszámot a segédmotorodra??

Most is lehet 50 es motort 2 személyre rendszámoztatni!

Csak nincs olyan birka ember aki ezt megcsinálja mert utána Áríratást meg ilyen olyan illetéketket kell fizetni valamint a motor gyártó cégtől első adásvételi szükséges hozzá. Na most ha egy 40 éves simson ezen papírjait megszerzed én diplomát adok máris a kezedbe.

Ezenfelül a motort évente kell hordani műszaki vizsgára!

Ha veszel még 3 segédmotort az ismerőseidnek és motoros bandát alakítasz akkor még mindíg olcsóbban jössz ki.

Abba a pillanatba hogy rendszám kerül az 50 es mocikra 98% a szeméttelepre fog kerülni mert ennyi erőfeszítésből simán 125-el vagy nagyobbal fog járni inkább. De szerintem ebe nem gondoltál bele.

Szerintem te még titkon örülsz is ennek! Csak azt felejted el hogy 3-4e Ft os biztosítást kell fizetbned egy kismotor után és semmi gondod vaele, ha rendszám lesz rajta akkor kb 50-60 ezredbe lesz egy évbe a sok hülyeség amit fizethetsz rá. És még nem beszéltem akkor arról hogy elővehetnek a rendszám alapján ilyen olyan parkolási vagy istennyila büntetésekkel mindenféle cégek rendőrök stb!

2012. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
csak érdeklődök, egyenlőre lebeszéltetek róla:)
2012. febr. 20. 20:52
 4/4 anonim ***** válasza:
31%

Én tudod mit várok nagyon? Tegyenek már biciklikre is rendszámot, meg kelljen már eredetiség vizsgára, műszakira vinni. Meg legyen 2 évente műszaki. Elképzelem szerencsétlen öreg papikat ahogy rágurulnak a rázópadra :D

Meg legyen erre is vagyonosodási illeték kerékméret, súly és maximális sebesség arányaiban.

2012. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!