Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek a jogát sértené, ha...

Kinek a jogát sértené, ha minden egyes autószervizt km. állással kötelezően nyilvánosan vezetnének neten alváz- és motorkód szerint?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet bevezetni egy ilyen hasznos rendszert?
2012. febr. 22. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Épp a nyilvánossággal van a baj!

Senkinek semmi köze hozzá, hogy mikor viszem, milyen km. állással szervizbe a kocsim.

2012. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És utána meg nyilvános lenne(táppénz,nyugdíj csalások miatt),hogy hol, hányszor, mivel, voltam orvosnál?
2012. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem lenne hülyeség szerintem se...mondjuk egy központi nyilvántartás ahova minden szervíznek jelentenie kell és a tulajdonos meg a vásárlo(szigoruan a tulajdonos engedélyével) lekérheti alvázszám alapján a km állást mondjuk.és akkor ki se jut mindenkihez csak ahoz akinek fontos

most megyek meggazdagszom ebből:D:D:D

2012. febr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3/3 "nem lenne hülyeség szerintem se..."


Te még hiszel a mesékben? Ebben az országban ennél titkosabb, bizalmasabb dolgok is nyilvánosságra kerültek!

2012. febr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!