Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon vagy Ford Focus?

Seat Leon vagy Ford Focus?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket vegyem? Leon 1.9tdi regebbi vagy Focus II valamelyik dizel.Esetleg tapasztalatokat megosztanatok?
2012. febr. 24. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a Leont venném. Az összes Ford dízelnek olyan kattogós hangja van. Nem mellesleg nekem a Leon jobban is tetszik :)
2012. febr. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A leon szebb a ford viszont strapabíróbb. Mindkettő jó autó. (én a leon-t venném) Én is csak dízelben gondolkozok...!


A márkaszervizeket viszont kerüld el. Lehúzásból élnek. Inkább egy jó maszek szerelőt keress aki engedi, hogy végignézd amit csinál.

2012. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ford TDCI motorok semmit nem érnek... Leon tdi, pd tdi strapa bíróbb...
2012. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
A TDCI motorok nem rosszak...ha HDI-nek hívják őket, és a helyükön vannak, azaz egy Peugeotban. Az ott halk kulturált motorok a Fordokban traktorokká válnak.
2012. febr. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Én meg a Fordot mondanám, felfüggesztés, kormánymű, vezetési élmény miatt. A 2.0 TDCI nem olyan kerregős, tény hogy az 1.6os az az, ezért sajnos egy negatív vélemény alakult ki erről a remek gépről. Nem hiába választották meg a kategória legjobb autójának a Ford Focust...
2012. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Próbáljatok ki akkor egy Leon 1.9 pd tdi-t 4x4 (ARL motorkód,150le) ,utána meg egy 2.0 tdci-t....garantálom nem a fordot választos...
2012. febr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gergoap ***** válasza:
Ültem és vezettem Leon-t a Focusom mellett. Igaz, hogy jobban ment, de nem volt benne biztonságérzetem. Érezni, hogy nincs annyi anyag a kocsiban. A beltér minősége és kivitelezése is el van maradva szerintem.
2012. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Összeszerelés minősége, valamint a motor megbízhatósága egyértelműen a Ford mellett szól.

A Seat nekem olyan....beülsz, és érzed, hogy fröccsöntött műanyag az egész, ami egy ütközésnél törik és belédáll. :)

Nem tudom, én ezt éreztem benne...


A pd tdi lehet, hogy erős és jól viszi a kocsit, de ezen kívül semmi más jót nem hallottam róla.


Apám 90 LE-s 1.6-os tdci kombi focusa 4.5-5.5 literrel eljár, függetlenül attól, hogy város, vagy autópálya. Nem egy versenyautó, de a 200 NM azért elmozgatja kellően.

2012. ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
TDCi motormegbízhatóság??? Ezt nem kellett volna.... de jót nevettem rajta... :)
2012. ápr. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gergoap ***** válasza:
A PDTDI tényleg a legrosszabb, legalábbis ezt hallani, akinek az van. Viszasírják a sima TDI-t.
2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!