Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri ez az autó...

Szerintetek megéri ez az autó az árát? (link)

Figyelt kérdés

[link]


majdnem hogy full extra tv navi minden van benne 182ezer km 9ezer euroért odaadják ez az alja szerintetek?


2012. febr. 25. 16:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Abszolút nem irigykedés! 9000 eurós autóról van szó, 3.0 benzines. Erre mondtam, hogy nem elég drága a benzin...

Volna pénzem ilyenre, és tankolni is, de egész egyszerűen sajnálom rá, no meg gondolok a jövőre is. Ennyi

2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ideje hogy hozzá szóljak!

Nos köszönöm annak az embernek aki ismeretlenül is de pártomat fogta. Szóval 20 éves vagyok ezért az autó 2 évnyi kemény munka németországba mivel itt élek a benzinről annyit hogy ez az autó volt az álmom amiben van teljesítmény mivel élvezni akarom. a fogyasztásról annyit hogy ha normálisan közlekedsz vele nekem 80nál tempomattal 6.3 litert ír ha odalépek neki 20-30 igen de nem mindíg nyomja neki az ember nincsenek gyerekeim fiatal vagyok és nem dohányzok nem iszok nem járok diszkóba magyarba is haza kb 3-4 havonta járok nekem ez a szenvedélyem és ez tesz boldoggá.Ez az én (káros) szenvedélyem!

2012. febr. 29. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!