Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsó autónak 1.9 Szívó dízeles...

Elsó autónak 1.9 Szívó dízeles VW Golf 4 mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Konkréten a szívódízel miatt gondolkodom a dolgon, mennyire lomha egy ien 1.9 szívóval a kocsi?

2012. febr. 26. 14:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt 1.9TDI és 1.9SDI is VW/Skoda autókban. Szerintem nagyon jó választás. Lomha, de közlekedésre elég. Ha a TDI-től félsz hogy problémásabb meg turbó meg minden, ne tedd, ha karbantartod semmivel nincs több gond vele mint a szívóval, sőt akár kevesebbet(!) is tud fogyasztani és sokkal-sokkal dinamikusabb. Egyébként A-ból B-be országúton, városban elég a szívó.
2012. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Kb.a térképről lemész vele 5 liter körüli fogyasztással .Gyakorlatilag mindegy milyen olajat tankolsz bele,megy bármivel. Szerintem a legjobb választás.
2012. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok igy igazából a fogyasztás is fontos szempont, viszont azért néha "vadulni" is jó lenne vele, egy ien 1.9 sdi képes ilyenre?:)
2012. febr. 27. 12:44
 4/24 anonim ***** válasza:
Kérdés mit jelent a vadulás. A padlózgatást, gyorsulgatást, tartós 160-at gyűlöli, ilyeneket csinálni ciki egy SDi-vel :)
2012. febr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlókra gondoltam, bocsi a hülye kérdésért de eddig apa benzines 2 ezres kocsijait tapostam, dízellel sosem volt dolgom igy teljesen amatőr vagyok a témában:)
2012. febr. 27. 13:14
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem hülye a kérdés, így pontosabb választ tudok adni Neked, a 2 literes benzineshez képest hullaház az 1.9 SDi :)
2012. febr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.


Nekem az első autóm vw Golf volt. A mai napig szívesen gondolok rá vissza.


Viszont kizárólag TDI motorral érdemes venni. Az Sdi nagyon gyenge ehhez a kasztnihoz...


A TDI fogyasztása kedvező: 5-5,6Liter átlagban. (A vw legjobb dízelmotorja)


http://www.youtube.com/watch?v=sHyxHaypQqI&feature=related

Ha megveszed az olajat 15.000km -ként feltétlenül cseréld le(Mobil 1, vagy castrol)

A márkaszervizeket pedig kerüld nagy ívben. Rabló banda az összes...


Pl:


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. febr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Az SDI az egy olyan motor,ami Budapesttöl Miskolcig képes gyorsulni az autópályán,vadulni nem fogsz vele -viszont mint mondtam a lehetö legjobb választás. Tönkretehetetlen és szemtelenül alacsony fogyasztása van.
2012. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat és olvasva a kommenteket fogalmam sincs h mit tegyek:)


[link]


Erről a kocsiról van szó, viszont nagyjából ennyi pénzem is van kocsivásárlásra. Ha mégsem ez akkor milyen más kocsit ajánlanátok ien ár körül ami fiatalos sportos de normális fogyasztása is van ..esetleg tdi ?

2012. febr. 27. 15:16
 10/24 anonim ***** válasza:

Én a 13.50-es vagyok.


Nagyon szép ez a kiszemelt autó. El kell menni kipróbálni.

Ha a próbaút során megfelel neked a motor ereje akkor nyugodtan megveheted...

Ha szeretnél egy kicsit erősebbet akkor továbbra is a TDI-t javaslom.


sdi:

http://www.youtube.com/watch?v=CGqVAcnPMes


A döntés a tied.

2012. febr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!