Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsó autónak 1.9 Szívó dízeles...

Elsó autónak 1.9 Szívó dízeles VW Golf 4 mennyire jó választás?

Figyelt kérdés
Konkréten a szívódízel miatt gondolkodom a dolgon, mennyire lomha egy ien 1.9 szívóval a kocsi?

2012. febr. 26. 14:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Mielőtt megvennéd gondolj bele, hogy vajon elég lenne-e az SDI motor ereje egy horvátországi nyaraláshoz?!

2fő +csomagok+ folyamatos klíma...

2012. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Nehéz döntés, pont ezért írtam ide hogy hátha döntésre tudok jutni a kommentek által, viszont ugyanolyan tanácstalan vagyok, ugyanannyi dolog szól mellette mint ellene :)
2012. febr. 27. 15:45
 13/24 anonim ***** válasza:
Egyébként jól néz ki a konkrét kiszemelt példány, viszont a lámpánál Daewoo Matizokkal fogsz (kétes kimenetelű) ádáz csatákat vívni, a fehér furgonoknak meg útakadály leszel :D Hallgass ránk, nézz valami TDI autót, nem fogyaszt többet és haladni is tud, amikor írtad hogy az öreged 2.0-s benyásához vagy szokva, nyilvánvaló lett hogy a TDI kell Neked. Érzetre igen jó dinamika, 5literes fogyasztás. A 90 lovas TDI is tudja ezt, a 110lovas már-már "sportautó".
2012. febr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Azthiszem megfogadom a tanácsokat és keresek egy tdi-t, viszont már csak a kiváncsiság miatt is lehet teszek egy győri kiruccanást, hogy mit bír ez a gép:)


Köszi a segitséget mindenkinek!!:)

2012. febr. 27. 21:44
 15/24 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem említeni, hogy a VW előtt A3 8L 1.9 tdi ket nézegettem. Találtam is páratol csóbban viszont ami már pofásabb és vigyázva is volt rá 1milliótól kezdődik csak azok már a pénzkereten kivül vannak sajnos :/
2012. febr. 27. 22:02
 16/24 anonim ***** válasza:

Amiket linkeltem tdi golfokat azok 1 000 000körül vannak ha és ebből még tudsz alkudni is. Manapság nem sokan vesznek készpénzre autót, ez jó alkupozíció.


Érdemes lenne valóban kipróbálni az sdi-t (de ne vedd meg) majd beülni egy jó combos tdi-be. Nem sokáig fogsz gondolkodni a vételen az tuti!


Nekem ez a kettő tetszik. Pofás gépek, bika motorral, nevetségesen alacsony fogyasztással. Mi kell még? :)


[link]


[link]

2012. febr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És az előttem szóló verzióiban is inkább az első . Nem szabad 3 ajtós autót venni -még ha most elégnek is érzed . Nagyon nehéz eladni ha mégis rájössz,hogy jó lenne több ajtó.
2012. febr. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Miért nem veszel valami olcsóbb autót és a különbséget elnyaralod, eltankolod? Pl fele annyiért egy Astar F-et.

Azt sem értem miért akarsz dízelt? Ezek a VW dízelek a vesédet kirázzák, meg nagyon hangosak.

2012. febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"Ezek a VW dízelek a vesédet kirázzák, meg nagyon hangosak."


Te még nem sok dízel Vw-ben ültél.

Hajtsad csak a suzukidat öreg!

2012. febr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nincs Suzukim. De te meg hajtsad a rákkeltő kerregődet és legyél nagyon büszke, amikor az emberek befogják az orrukat, amikor elhaladsz előttük a bűzölgő, cetánszagú fostartályoddal.
2012. febr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!