Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik a tapasztalatok, véleménye...

Mik a tapasztalatok, vélemények (BMW 535d)?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nagyon megtetszett az 5-ös BMW, de nem tudom merjem-e megvenni. A kiszemelt autó alapadataid gondolom olyanoknak akik véleményére adok is nem kell mondani.

Évjárata: 2006-os


Extra felszereltségek: Ülés fűt./szell. , Nagy navi. , mem. áll. ülések/fejtámlák, ülés fűtés hátul, full M-Packet, bőr belső, tempomat, autováltó. , xenon fénysz.


Ment 141.000 km-t


4,4 milláért lehetne megvenni... de igazából nem is ez a lényeg, hanem a tapasztalatok. (ne olyan írjon, aki 17 éves fejével a ladával driftelget, hanem akinek volt már, esetleg ért hozzá, vagy foglalkozik ilyen autókkal)


Érdekelne: Fogyasztás (főként városon kívül) , egyéb költségekre ki mennyit költött (biztosítás, súlyadó) , és ami főként érdekel mik voltak a problémák.. miket kellett cserélni, mikre kell odafigyelni, mik a sokszor előforduló problémák. És ha ezekből a problémákból akad, mennyire fájnak a szervizelések..


Évi 200 ezerből kijön-e a fenntartás üzemanyag költséget nem számítva?


Még1-szer, tapasztalt emberek véleményét kérném. Köszönet!


(még annyi, hogy az autó jelenleg tökéletes állapotú frissen vizsgázott)


2012. febr. 28. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:

De igenis a 4,4 milla a lényeg.

Ugyanis a legolcsóbb 2006-os 535D egy millával húzósabb árú viszont van 8-ért is ...

Ez már alapból büdös - valaki kamuzik !

Évi 200?

Micsoda??

Szinte a havi 200 is karcsú átlagolva...

Egy milla volt legutóbb egy turbócsere,motortartó gumibakok,pár szillent és fékbetétek cseréje !

Mellesleg a legjobb választás (volna) ár/érték/teljesítmény/minőség arányában.

De az árát rá kell költeni évente (mondjuk üzemanyaggal).

A legerősebb gyári 3 ezres dízelmotor közel 300 pacival !!

Mellé 8 lityis átlagfogyasztással.

Mielőtt bárki BMW-t vesz,barátkozzon össze olyan profi szerelő csapattal aki vasárnap délelőtt is megoldja a gondokat mert lesz baja gazdagon.

Semmi extra csak a fokozott hajtásból eredő kopó-forgó alkatrészek átlagnál sűrűbb cseréje.

Persze mindig hétvégén.

Ja és a "kocsogbéjemvés" státusz ára tényleg havi 5 kilótól indul ...

47F (e21 316 - e60 M5-ig vagy 50 bömös után)

Remélem elvettem vagy meghoztam a kedved de kilendítettelek !

:xD

2012. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

"Bocs" h írok, nekem ugyanis nem volt még BMW-m, de az biztos, hogy ha évi 200-at szánnál az autód fenntartására (üa. nélkül), akkor neked nem BMW való, hanem valami Suzuki.


Ne haragudj, de ez az őszinte véleményem, és úgy látszik az előző válaszoló tapasztalata alátámasztja az igazamat.

2012. febr. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még BMW-m, bocsánat, hogy írok, egy coupe Mercedesem van, elég jó és nem valami régi olcsó szögletes. Másfél éve vettem meg. Ez idő alatt kb simán rá lett költve 1 millió ft és akkor még nem lett volna biztosítva, se casco, és persze egy métert se megy ám egy ilyen "nevetséges" összegből egy ilyen autó. És hát barátom, minden tisztellek, hogy próbálkozol, összegyűlt a pénz egy ilyen szuper autóra, de fenntartani évi 200-ból kizárt dolog. Havi szinten valóban teljes biztonsággal tartható 200 ezerből, de egy teljes évben sokkal többet visz el egy ilyen autó.
2012. febr. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Itt érdeklődj: (bmw fórum) www.e39.hu
2012. febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első kommentre: A fenntartási árnál(ami itt 200 000 volt) én az alkatrészeket nem vettem bele. Oda ezeket gondoltam: műszaki, köt. Bizt , súlyadó , alkatrészek ebben a kérdésben jelenleg nem foglalkoztatnak, csak a biztos költségek. Az alkatrészeket nem tudjuk biztosra venni. Tehát az is lehet, hogy semmit nem kell rá költeni, de az is, hogy milliót/kat. Amúgy biztos átvizsgáltatnám mielőtt ilyen vételbe belemennék.
2012. febr. 29. 11:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy ez most csak egy szám 9es vw passatnál nem szoktam hozzá a drága dolgokhoz. Tehát ha az ALAP költségek kicsit többre rúgnak nem halok bele.
2012. febr. 29. 11:40
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek van 300d 2007-es azt hiszem, 8-9 litert fogyaszt, sokat költ rá így elmondás alapján 2 milliót biztos, de használja is és boldog benne.


Egy ilyen árkategóriájú autó mindenképp megér egy megbízható szervizes teljes átvizsgálást vásárlás előtt, aztán ha rendben akkor számoljátlagosan 2-3x-os szorzót a Passat alkatrészáraihoz, és ha vállalható számodra, Te is boldog leszel vele!

2012. febr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jav. Évi 2 milliót biztos. -előző-
2012. febr. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
honnan tudod,hogy tökéletes állapotu frissen vizsgázott??? megbizonyosodtál benne,hogy tökéletes állapotu? És még a fogyasztásával nemvagy tisztában? Kit érdekel a fogyasztása ha te Bömcsit akarsz venni abbolis a üver 535d-t.. vegyél 118d-t, 120d,320d-t ha téged a fogyasztás érdekel. lökött kérdés
2012. szept. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Semmii ***** válasza:
Nekem teljesen elvette a kedvemet a bmw mert allandoan szervizbe kellett vinni..... Szinte tobbet volt ott mint uton... Eladtam vettem egy audit es alig kell vinni szervizbe... Annyi a kulombseg hogy ezzel tudok menni telen is meg ezzel nem tudok driftelni amit amugy sem csinalok
2015. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!