Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogómon meg kell várni míg...

Robogómon meg kell várni míg elalszik az "injection check" lámpa mikor beinditom?

Figyelt kérdés
Suzuki katana ay 50 (70) es robogóm van, mikor gyujtást adok rá, mindig felvillan a kis led, h injection check, ilyenkor "zúg" a robiban valami, gondolom az injector, pár másodperc után elalszik a lámpa de tovább pumpál vagy nem tudom mit csinál, aztán megint pár másodperc mulva abbahagyja a hangot. Én ilyenkor szoktam beinditani, mindig megvárom hogy elcsöndesedjen. Az ártana neki, ha egyböl gyujtásra rakás után inditanám? Előre is köszönöm a válaszokat

2012. márc. 1. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Injection check: injektorellenőrzés, ilyenkor teszteli le az elektronika az üzemanyagrendszert. Érdemes megvárni, nemtudom okoz-e problémát, de szerintem a diagnosztika lefutása előtt be sem indulna.
2012. márc. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de beindul, már probáltam, csak a kocsimra nem vigyázok ezért sok problémám van vele és ugy döntöttem erre akkor most majd vigyézok :)
2012. márc. 1. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem kibirhato az a 2 másodperc...
2012. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szerintem is, ezt le is irtam hogy mindig megvárom, nem ez a kérdés. Hanem hogy árt neki vagy nem
2012. márc. 2. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!