Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem? RENAULT...

Dundie6 kérdése:

Melyiket vegyem? RENAULT MEGANE Classic 1.6 RN 1998 MAZDA 323 1.5 Safety AC 1997

Figyelt kérdés

Első autóm lesz, írjátok le a véleményeket.

Fogyasztás, teljesítmény ilyenek érdekelnének, lehetőleg olyan írjon akinek volt is.


2012. márc. 1. 13:58
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem sértésből a kollégának de egy swift fent tartását nem lehet semelyik másik autó típushoz hasonlítani ugyan is rommá van hozzá alkatrész. De vissza térve én a 3ik francia autómat taposom jelenleg egy 1.6 megane-t és kopó alkatrészeken kívül semmit nem cseréltem rajta. A mazda is remek választás de én azt mondom hogy el kell dönteni mire kell a kocsi mivel a mazad egy sportosabb gép a megane classic pedig egy családiasabb kocsi.Mind a kettőt meg kell nézni egy hozzáértővel kipróbálni és dönteni rengeteg hulladékot árulnak..:)
2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!