Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen gyakran szoktad políroz...

Milyen gyakran szoktad polírozni az autódat?

Figyelt kérdés
Milyen sűrűn szoktátok polírozni az autótokat? Kézzel vagy géppel? És mennyi idő után lehet újrapolírozni?

2012. márc. 3. 20:06
 1/8 anonim válasza:
Soha.
2012. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyobb felületről van szó a kézi történetet felejtsd el, leszakad a karod mire végzel, plusz nem is lesz olyan, csak géppel. Amúgy ha egyszer rendesen megcsinálod és utána rendszeresen lewaxolod a gépet akkor a következő ~15évben nem lesz gondod.
2012. márc. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Napkiraly ***** válasza:
Több autóm van, félévente mindet le szoktam kézzel. Kb. 2 óra egy kocsi, de meg van az eredménye, a 16 éves kocsim is olyan mintha most gurult volna ki a szalonból
2012. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Napkirály, szerintem Te vakszolsz, nem polírozol. Ha félévente políroznál, már a füller is eltűnt volna a 16 éves autódról. :)
2012. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Napkiraly ***** válasza:
Lehet fogalmi zavarban vagyok, átkenem azzal a dobozos izével jó alaposan az nem polírozás?
2012. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nemnem, az waxolás. Ez a polírozás: http://www.youtube.com/watch?v=jnMR-vs31Kw&feature=related :D
2012. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kézzel lehetetlen polírozni. Megpróbáltam, de 1 óra után feladtam és csak a tetőt próbáltam.
2012. márc. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz. Na lepolíroztam kézzel az egész autót. És csak 2 mélyebb karc meg a kavicsfelverődés nyomait nem tudtam eltüntetni. Valami Turtle Wax cuccot használtam hozzá és csodás lett:D Igaz nem nagyon volt karcos csak amennyire az szokott lenni egy 13 éves autó. Igaz, hogy ezüst tehát nem is látszott rajta nagyon.
2012. márc. 4. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!