Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Golf 2 nek a motorját...

VW Golf 2 nek a motorját szeretném lecserélni! Valakinek ötlet h mi passzol bele ami erős?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam ,hogy a corrado motorja passzol és szépet megy vele de nem minden sarkon adnak komplett motort és érdekelnének ötletek ,hogy mi jó még bele amivel gyorsítani tudnék a kicsikén :)

2012. márc. 5. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1.9TDI motort is láttam már kettes Golfban.

Eredetileg Passatban volt és az alap 140 pacit feltuningolták vagy 200-ra - bitang gyors kocsi lett belőle!

2012. márc. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora van benne és milyen. De kis átalakítással bele lehet rakni sokféle motort. Szerencsére a VW annyira eltalálta a motorokat, hogy közel 20 évig ugyanazokat rakták minden autóba... Érdemes körbenézni neten. Nemrég láttam 150ért 1.8T motort is, mindenféle holmival, ami kell ahhoz, hogy beépíthesd. Talán még jobb is, mint ezek a régi G feltöltősök, de azok se rosszak. Bár nem tudom, hogy a váltód mennyire menne fel arra.
2012. márc. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hááát sajnos az enyém 1.3 benzin de tavasszal kezdődne a lakatolása festése.

A Passat motor jó ötletnek hangzik...

És az 1.8 T re én is gondoltam és valóban számítok rá ,hogy a tervemet nem támogatná a mostani váltó így váltó csere is kell majd ezek szerint mert az erősebb blokkot szerintem is megenné.

2012. márc. 6. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
1.6-os blokkom nekem is van eladó, ha érdekel, írj.
2012. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!