Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem fog akadályozni az iskolai...

Nem fog akadályozni az iskolai tanulásba a kresz tanulása?

Figyelt kérdés

Októberbe múltam 16, gondoltam hogy májusba elkezdem a b kategóriás jogsi megcsinálását. Az lenne a kérdésem, hogy mennyire kell tanulni a KRESZ tanfolyamokra, mennyi időt fog elvenni a szabadidőmből ,illetve hogy nem fog e hátráltatni a tanulásba az KRESZ tanfolyam, és azokra való felkészülés!

Köszönöm a válaszokat!


Attila 16/F


2012. márc. 7. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ez eléggé függ attól hogy hogy mennyire bírod suli mellett még a tanfolyamot. Meg mennyit kell rá tanulnod (én konkrétan nem tanultam rá, figyeltem tanfolyamon és elsőre levizsgáztam)

De lehet jobban jársz ha nyáriszünet elején keresel valami gyorsított tanfolyamot és úgy egy nyár alatt megcsinálhatod.

(én 2 hónap alatt megcsináltam anno mindent)

2012. márc. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem akadályoz.Én is az mellett csináltam.Nem kell nyárig várni.
2012. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem túl megterhelő a felkészülés, én is csak annyit készültem, amíg végigültem az órákat, meg a vizsga előtti 3 napban megcsináltam kb. 10 tesztet, simán átmentem.

Én olyan tanfolyamra jártam, ahol heti 8 óránk volt (péntek-szombat 4-4), így nem is befolyásolta a tanulást egyáltalán. A forgalmi vezetés az már kicsit rázósabb volt, akkor hiányoztam pár órát a suliból, meg hétvégéimet is szinte teljesen lefoglalta egy hónapig, de megérte!:)

2012. márc. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyáron dolgozni fogok, mert különben nem lenne pénzem a jogsira, a szüleim nem tudnak besegíteni! Ezért gondoltam hogy a kreszt megcsinálom nyár előtt, a forgalmit meg októberbe.
2012. márc. 7. 17:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. márc. 7. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is most csinálom a jogsit, egyelőre várok a vizsgár, az elmélet már lement. Tanulni kell rá, ha csak nem akarsz felesleges köröket futni jópízért. :) Szerintem inkább készülj rá jobban, és legyél biztos a dolgodba. Én elég sokat készültem/készülök rá hogy tutira menjen. Suli mellett simán mehet szerintem, de tény hogy kevesebb szabadidőd lesz.


ui.: Ha nyár elején, közepén elkezded a jogsit akk ne nagyon reménykedj benne hogy nyáron végzel vele. Én most csinálom 4. hete és még csak az elméleti vmint az elsősegély tanfolyamon vok túl, és várom a vizsgát. De ha még sikerül is vele gyorsan haladni, örülhetsz ha (jelen helyzet szerint) ősz közepére/végére kapsz vizsgaidőpontot. Ugyanis a 64 vizsgabiztosból jelenleg 12 van és akik most csinálják, azoknak is ilyen április, májusi időpontokat mondanak... De reméljük változik a helyzet. Bocs a regényért, és sok sikert neked is! ;)


19/F

2012. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!