Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan használjam a Brigiciolt?

Hogyan használjam a Brigiciolt?

Figyelt kérdés
Kiszeretném mosni Simsonom blokkját meg az olajat foltokat szeretném eltüntetni! Higítsam valamivel a brigiciolt vagy csak simán mossam át?
2012. márc. 7. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Narancssárgát vagy citromsárgát vettél? Mert ha utóbbit, akkor felejtsd el, az vízbázisú, nem jó semmire. Ha viszont narancssárgát (a címke színe) akkor vagy ecsettel vidd fela lemosandó felületre, vagy pedig töltsd bele valamilyen priccelős dobozba és szórd rá. Bár ez utóbbit nem biztos, hogy egyszerű lesz kivitelezni, ugyanis a műanyag nem igazán tolerálja a brigéciolt, így pár perc után elromlik a fúvókája (nekem legalábbis elromlott).


Ha felvitted, hagyd állni pár percig, majd vagy töröld le, vagy magasnyomású mosóval mosd le.

2012. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Még nem vettem,majd holnap veszem,akkor narancs sárgát veszek! Teljes mértékben letakarít mindent,nem hagy foltot?

Köszönöm a választ :)

2012. márc. 7. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Le visz minden zsíros, olajos szennyeződést. Csak jól át kell áztatni a koszt és hagyni kell állni. De rá van írva, hogy kell használni.


*Brigéciol

2012. márc. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm :)
2012. márc. 7. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha még egyben van a blokk, és megy, akkor ereszd le az olajat, tölts bele 1l benzint és menj vele egy kört az utcában. (ne legyen több 200-300 méternél.)

Aztán ereszd le a benzint, és szedd szét a blokkot.

Gyönyörűen kitakarítja, én mindig így szoktam csinálni...

2012. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!