Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Piaggio NRG 50 28000 km-el...

Piaggio NRG 50 28000 km-el érdemes megvenni? Mert nem szívesen szánok többet motorra, mint 200 000 FT! Ez van annyiért, de nem tudom, nem-e sok a km?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 20:48
 1/2 anonim válasza:

Ha kicsit beleásod magad a témába rájössz, hogy ezeket a motorokat 20-30k km-re tervezik, szóval 10 esetből 10szer felújításra szorulnak, kalkulálj az árba egy olyan 50.000 magyar valutát ha reálisan akarod nézni, egyébként sportmotoron elég sok fórum van ahol tájékozódhatsz és szerintem megéri mert hidd el rengeteg bosszúságot és időt spórolhatsz egy megfelelően kiválasztott motorral.

Saját tapasztalat: 125 ccm-es 30le-s motorokat nem egyet vettem 80 ezer ft-ért de egyik sem ment 1000km-nél többet hiba nélkül. Pl.: dugó+fúrás(28k), gyújtás(használtan 20k) karbi felújítás, kuplunglamella(3-6k), telószimering(3k+munka), akksi csere(5k)

2012. márc. 8. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Piaggo blokk nem túl jó konstrukció. Minarelli blokk a legjobb az 50es kétüteműek között. PL Yamaha Aerox, Malaguti F12-15, régebbi Aprilia SR. Van folyadék és léghűtésű is.
2012. márc. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!